Artikuj RSSErdhi dita juaj, Monte Carlo Theorema me çmim promocional!

Ora e frymëzuar nga një prej lagjeve më të famshme në Europë, Monte Carlo Theorema, këtë javë mund të blihet më lirë se kurrë. Tufina ka vendosur çmimin promocional 189 euro për këtë produkt fantastik. Kompania jua sjell kudo ku jeni, mjafton ta porositni “online” me një mesazh. Monte Carlo Theorema është orë mekanike me 17 gurë. Ajo ka 10 diamante, të cilat janë si magnete për sytë e të tjerëve në mbrëmje apo takime të rëndësishme. Mund ta porositni në versione të ndryshme. Kjo orë vjen me kuti origjinale Theorema, manual përdorimi dhe kartë garancie për dy vjet. Nëse ende nuk keni vendosur, ta dini se jeni me vonesë. Po vjen gushti, muaji i dasmave dhe kulmit të vëmendjes, kështu...

Lexo më shumë50 euro zbritje për 7 modele, dyqani i ri Tufina nis me super ofertë!

Siç ju kemi njoftuar prej disa javësh, Tufina tashmë ka një dyqan të ri në zonën e Ish-Bllokut, Tiranë. Po flasim për një dyqan me orë luksoze të prodhuara në Gjermani, me një traditë 2-shekullore të familjes sonë. Nevoja për të qenë edhe më afër me ju na ka shtyrë që disa prej orëve t’i shesim me një ofertë fantastike, sepse duam që klientët të kenë një mundësi reale për të blerë atë që e ëndërrojnë prej kohësh. Kështu, nëse vini për një vizitë në dyqan, do të mund të përfitoni 50 euro zbritje për këto modele: Amsterdam Pionier, New York Pionier, Hawaii Pionier, Casablanca Theorema, Barcelona Pionier, Miami Pionier dhe Madrid Theorema. Orët e përmendura janë ndër më të...

Lexo më shumëJava 199!

Rikthehet JAVA 199! Kemi 5 orë më të lira se kurrë! Miq, kjo është java juaj me fat! Në Tufina këtë javë kemi një ofertë të parezistueshme. Nëse porositni njërën nga 5 orët që kemi vendosur në dispozicion nga sot deri ditën e diel, ju do t’i blini me një çmim super të favorshëm, vetëm 199 euro. Në ditë të zakonshme kjo vlerë është shumë më e lartë, kështu që përfitoni dhe bëni zgjedhjen e duhur! Nuk keni më justifikime. Keni 7 ditë kohë. Më poshtë keni listën e orëve të cilat janë me çmim 199 euro:   Dubai Theorema Automatike, 35 gurë, në 7 variante Chicago Pionier Automatike, 35 gurë, 10 diamante   Buenos Aires Theorema Mekanike, 17 gurë,...

Lexo më shumëJava me fat, blini dy orë dhe përfitoni 50 euro zbritje!

Tufina ka menduar një super ofertë për ju gjatë këtyre ditëve të nxehta të verës.   Ne kemi përzgjedhur një orë fantastike, Marco Polo Theorema, e cila mund të përforcojë edhe më shumë lidhjen tuaj me një shok të veçantë. Nëse blini dy orë si kjo gjatë kësaj jave, përfitoni një zbritje prej 50 eurosh! Pra, keni vetëm tri ditë kohë për t'i bërë një dhuratë shokut dhe gjithashtu vetes suaj, duke kursyer para'. Marco Polo Theorema ka 8 diamante, një xham special me minerale forcuese dhe garanci për 2 vjet. Kjo orë automatike është prodhuar në Gjermani dhe mund ta sjellim kudo ku jeni. Bashkë me të do të merrni edhe fletën e garancisë dhe manualin e përdorimit. Tufina...

Lexo më shumëErdhën dasmat! Tufina ka orët ideale për meshkujt shqiptarë

Korrik-gusht... Miq, po hyjmë zyrtarisht në periudhën e dasmave! Me siguri që keni marrë disa ftesa nga të afërmit/miqtë që do të martohen dhe po mendoni se si të fitoni vëmendje po aq sa dhëndri me pamjen tuaj. Nusja nuk konkurrohet dot, sepse të gjithë i kanë sytë tek ajo, por "gara" ndërmjet meshkujve po bëhet gjithnjë dhe më e dukshme në vitet e fundit. Nëse doni realisht të tregoni klasin dhe elegancën tuaj, Tufina ka disa opsione. Sugjerimet tona janë orët Florida Pionier, Havana Pionier, Berlin Pionier, Malibu Pionier, Helsinki Theorema dhe Marco Polo Theorema. Të gjitha këto orë janë në versionet me rrip kaf dhe kasë gold. Ato kanë dy vite garanci, rezistencë 3 ATM ndaj ujit dhe...

Lexo më shumë