Toronto Theorema GM-106-15 Made in Germany
Toronto Theorema GM-106-15 Made in Germany
Toronto Theorema GM-106-15 Made in Germany
Toronto Theorema GM-106-15 Made in Germany
Toronto Theorema GM-106-15 Made in Germany

Theorema

Toronto Theorema GM-106-15 Made in Germany

Çmimi i rregullt €522.00
Taksat e përfshira

Stili i kësaj ore është perfekt për një mashkull të ri që është i apasionuar pas klasikes së pastër dhe me një afeksion të veçantë për modën bashkëkohore. Rripit të përpunuar në perfeksion i shtohen dhe detaje të tjera mashkullore, për një pamje që tërheq vëmendjen dhe që mund të vishet në çdo rast.

Referenca GM-106-8
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Përmasat Madhësia përafërsisht. 44 mm pa kurorë
Mekanizmi Mekanike me 17 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Fibra Karboni
Rripi Stainless Steel
Të përfshira Kuti origjinale Theorema me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Theorema
Garancia 2 vite garanci
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Theorema
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën