BackBack

Madrid Theorema GM-112-7 Made in Germany

€513.00 €249.00

translation missing: sq.products.jas_extra.flash_sold translation missing: sq.products.jas_extra.flash_hours

Referenca GM-112-7 Kasa Stainless steel 5 mikron (316L) Dimension Madhësia përafërsisht. 46 mm pa kurorë Lëvizja Automatike me 20 gurë Xhami Përpunuar me Safir Unaza e sipërme Fibra Karboni Speciale VPH 21600 Tokëza Kapëse...

translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_1 translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_2
Theorema SKU: N/A
Description
Referenca GM-112-7
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Dimension Madhësia përafërsisht. 46 mm pa kurorë
Lëvizja Automatike me 20 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Fibra Karboni
Speciale
VPH 21600
Tokëza Kapëse flutur
Rripi Stainless Steel
Përfshirë në paketë Kuti origjinale Theorema me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Theorema
Garancia 2 vite
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Theorema
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit