BackBack

Amsterdam Diamonds Pionier GM-515-5 (Prodhuar në Gjermani)

€619.00 €229.00

Një përzjerje midis klasikes dhe modernes. Kjo orë luksoze nga Pionier, është ndër koleksionet më fundit dhe më prestigjoze të firmës. Ora Amsterdam përbehet nga një kasë Stainless Steel me dimensione...

SKU: N/AKategoritë: Amsterdam, Ofertat
Përshkrimi
Një përzjerje midis klasikes dhe modernes. Kjo orë luksoze nga Pionier, është ndër koleksionet më fundit dhe më prestigjoze të firmës. Ora Amsterdam përbehet nga një kasë Stainless Steel me dimensione të përafërta prej 50mm pa kurorën. Ky model është gjithçka ju duhet për të shpalosur prestigj, dhe stil.

Referenca GM-515-5
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Dimension Madhësia përafërsisht. 50mm pa kurorë
Lëviaja Automatike me 35 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Fibra Karboni
Ekstra 6 Diamant
Tokëza Kapëse flutur
Rripi
100% lëkure origjinale
Përfshirë në paketë Kuti origjinale Pionier me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Pionier
Garancia 2 vite
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Pionier
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën
Dërgesat & Transporti

Në Tufina.al mund ta porosisni orën paraprakisht nga zyrat në Gjermani dhe direkt në zyrat tona në Tiranë. Nëse produkti që ju parapëlqeni, nuk ndodhet në zyrat tona në Tiranë, atëherë porosia bëhet në një nga mënyrat e mëposhtme

Mënyra e parë është me Deutsche Post dhe pakoja kërkon 7-10 ditë pune për të mbërritur në Tiranë. Mënyra e dytë është me Fedex Express dhe kërkon përreth 4-5 ditë pune për të mbërritur në Tiranë

Nëse ora ndodhet në Tiranë ju do mund ta tërhiqni atë direkt në zyrat tona, ose ne mund t'jua dërgojmë direkt në adresën tuaj nëpërmjet postës lokale të preferencës tonë