Amsterdam Pionier GM-515-2 Made in Germany
Amsterdam Pionier GM-515-2 Made in Germany
Amsterdam Pionier GM-515-2 Made in Germany
Amsterdam Pionier GM-515-2 Made in Germany
Amsterdam Pionier GM-515-2 Made in Germany

Pionier

Amsterdam Pionier GM-515-2 Made in Germany

Çmimi i rregullt €610.00
Taksat e përfshira

Një përzjerje midis klasikes dhe modernes. Kjo orë luksoze nga Pionier, është ndër koleksionet më fundit dhe më prestigjoze të firmës. Ora Amsterdam përbehet nga një kasë Stainless Steel me dimensione të përafërta prej 50mm pa kurorën. Ky model është gjithçka ju duhet për të shpalosur prestigj, dhe stil.

Referenca GM-515-2
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Dimension Madhësia përafërsisht. 50mm pa kurorë
Lëviaja Automatike me 35 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Fibra Karboni
Ekstra 6 Diamant
Tokëza Kapëse flutur
Rripi
100% lëkure origjinale
Përfshirë në paketë Kuti origjinale Pionier me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Pionier
Garancia 2 vite
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Pionier
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën