BackBack

Barcelona Pionier GM-516-6 Made in Germany

€593.00 €229.00

translation missing: sq.products.jas_extra.flash_sold translation missing: sq.products.jas_extra.flash_hours

  Referenca GM-516-6 Kasa Stainless steel 5 mikron (316L) Dimension Madhësia përafërsisht 50mm pa kurorë Lëvizja Automatike me 20 gurë Xhami Përpunuar me Safir Unaza e sipërme Dizajn me vidhosje Lloji i treguesit Numra...

translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_1 translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_2
Pionier SKU: N/A
Description
 
Referenca GM-516-6
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Dimension Madhësia përafërsisht 50mm pa kurorë
Lëvizja Automatike me 20 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Dizajn me vidhosje
Lloji i treguesit Numra Romak
Tokëza Kapëse flutur
Rripi 100% lëkurë origjinale
Përfshirë në paketë Kuti origjinale Pionier me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Pionier
Garancia 2 vite
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Pionier
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit