BackBack

Barcelona Pionier GM-516-11 Prodhuar në Gjermani

€690.00 €249.00

  Referenca GM-516-11 Kasa Stainless steel 5 mikron (316L) Dimension Madhësia përafërsisht. 50mm pa kurorë Lëvizja Automatike me 20 gurë Xhami Përpunuar me Safir Unaza e sipërme Dizajn me vidhosje Lloji i treguesit Numra...

Përshkrimi
 
Referenca GM-516-11
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Dimension Madhësia përafërsisht. 50mm pa kurorë
Lëvizja Automatike me 20 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Dizajn me vidhosje
Lloji i treguesit Numra Romak
Tokëza Kapëse flutur
Rripi Stainless Steel
Përfshirë në paketë Kuti origjinale Pionier me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Pionier
Garancia 2 vite
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Pionier
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën
Vlerësime

Vlerësimet e Klientit

Bazuar në 1 vlerësim Shkruaj një vlerësim
Dërgesat & Transporti

Në Tufina.al mund ta porosisni orën paraprakisht nga zyrat në Gjermani dhe direkt në zyrat tona në Tiranë. Nëse produkti që ju parapëlqeni, nuk ndodhet në zyrat tona në Tiranë, atëherë porosia bëhet në një nga mënyrat e mëposhtme

Mënyra e parë është me Deutsche Post dhe pakoja kërkon 7-10 ditë pune për të mbërritur në Tiranë. Mënyra e dytë është me Fedex Express dhe kërkon përreth 4-5 ditë pune për të mbërritur në Tiranë

Nëse ora ndodhet në Tiranë ju do mund ta tërhiqni atë direkt në zyrat tona, ose ne mund t'jua dërgojmë direkt në adresën tuaj nëpërmjet postës lokale të preferencës tonë