BackBack

Zürich Tourbillon Theorema - GM-901-2 |Gold| Handmade German Watch

€9,990.00 €3,990.00

Inxhinieria gjermane aq më tepër e punuar me dorë njihet në të gjithë botën. Prandaj është krenari ta kemi në këtë orë speciale. Një Tourbillon i këtij niveli të lartë magjeps...

GoldGold
Nxito, ka vetëm 9 artikuj të ngelur!Blini lehtë me WhatsApp
Përshkrimi i Produktit

Inxhinieria gjermane aq më tepër e punuar me dorë njihet në të gjithë botën. Prandaj është krenari ta kemi në këtë orë speciale. Një Tourbillon i këtij niveli të lartë magjeps çdo dahsamirës të orëve mekanike. Made in Germany Zurich Theorema nga Tufina është një kryevepër dhe mekanizmi është në një gjendje të vazhdueshme lëvizjeje, i cili do t'ju japë energji së bashku. Një orë dore e fuqishme me një 28800 VPH (rrahje për orë.


Reference GM-901-2
Case Stainless steel gold plated 5 microns (316L)
Dimension Size approx. 44mm without crown
Movement In-house Mechanic with 20 Jewels
Specifics Dual-Time with Sun & Moonphase
Specials
High-end skeleton Multi-Function Tourbillon
Lens Sapphire glass
Clasp/Buckle Deployment butterfly 
Strap Genuine Italian leather band
Included Original Theorema box with booklet, warranty card & tag
Warranty 2-year warranty
Water-Resistant 3 ATM
Brand Theorema
Manufactured Made in Germany
Shipping Free Worldwide
Mënyrat e Pagesës
1. Blerje në dyqanin tonë fizik.

Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, ish Blloku, Përballë Ambasadës Zviceriane, Tiranë.

2. Pagesë në dorëzim vetëm për Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.
Për Shqipërinë:Shërbimi kushton vetëm 3 euro dhe pako ju vjen brenda 24 orëve me kompaninë ADEX. Pagesa e orës kryhet gjatë dorëzimit të pakos.
Për Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut: Shërbimi kushton vetem 7 euro dhe pako ju vjen me anë të kompanisë ADEX brenda 4-7 ditëve në varësi të vendodhjes suaj. Pagesa e orës kryhet gjatë dorëzimit të pakos.

3. Pagesë me këste mujore (vetëm për shtetasit brenda territorit të Shqipërisë).
IUTE CREDIT
Pa asnjë kusht dhe 0% interes. Brenda 30 minutave aplikimi ju aprovohet mjafton të keni kartë identiteti dhe të jeni mosha 18 - 72. Bli shpejt dhe bli lehtë.

4. Pagesë nga klientët e tjerë në Ballkan ose në botë.
- Western Union
- Money Gram
- Transfertë bankare në llogarinë si më posht:
Banka: Credins Bank
Emri i Llogarise: Tufina SH.P.K
Swift: CDISALTRXXX
IBAN: AL13 2121 1009 0000 0000 0155 6000
Mënyrat e DërgesësPër dërgesat brenda Shqipërisë porosia shkon te klienti brenda 24 orëve dhe pagesa bëhet ne dorëzim te porosise , shërbimi postar kushton 3 euro. Për dergesat ne Kosovë porosia mbërrin te klienti per 4/5 dite pune dhe pagesa gjithashtu bëhet ne dorvzim te porosisë , shërbimi postar kushton 7 euro.

Klientët te cilët porosisin jashte Shqiperisë , duhet ta bejnë pagesën paraprakisht me Transfertë Bankare , Wester Union ose Money Gram , Porosia i shkon me postë nga Gjermania me Deutche Post ose Fedex , ky shërbim deri tani ne faqen tone ka qene 5 euro.

Historiku

Tufina është familja më e vjetër e orëndreqësve në historinë e Shqipërisë. Kjo familje i dhuroi Shqipërisë Sahatin e bukur të Tiranës dy shekuj më parë. Në vitin 2004 Vëllezerit Tufina - Enis dhe Erjon - patentuan orat Theorema dhe Pionier në shtetin Gjerman. Kjo familje ka eksluzivitetin e pronësisë dhe prodhimit të këtyre markave luksoze Gjermane për gjithë botën.

Ora të punuara me dorë me cilesinë e prodhimit Gjerman dhe me gen Shqiptar. Mbështeteni një biznes familjar të trashëguar ndër breza me ndershmëri dhe punë. Vendoseni me krenari në dorën tuaj sepse dhe Shqiptarët dinë të konkurojnë me botën.