BackBack

Toronto Theorema - GM-106-1 Made in Germany

€522.00

translation missing: sq.products.jas_extra.flash_sold translation missing: sq.products.jas_extra.flash_hours

Stili i kësaj ore është perfekt për një mashkull të ri që është i apasionuar pas klasikes së pastër dhe me një afeksion të veçantë për modën bashkëkohore. Rripit të përpunuar...

WhiteWhite
translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_1 translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_2
Theorema SKU: GM-106-1
Description

Stili i kësaj ore është perfekt për një mashkull të ri që është i apasionuar pas klasikes së pastër dhe me një afeksion të veçantë për modën bashkëkohore. Rripit të përpunuar në perfeksion i shtohen dhe detaje të tjera mashkullore, për një pamje që tërheq vëmendjen dhe që mund të vishet në çdo rast.

Referenca GM-106-1
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Përmasat Madhësia përafërsisht. 44 mm pa kurorë
Mekanizmi Mekanike me 17 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Fibra Karboni
Rripi 100% lëkurë origjinale
Të përfshira Kuti origjinale Theorema me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Theorema
Garancia 2 vite garanci
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Theorema
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit