BackBack

Sao Paulo Theorema GM-103-11 Made in Germany

€610.00

translation missing: sq.products.jas_extra.flash_sold translation missing: sq.products.jas_extra.flash_hours

Kodi i produktit GM-103-11 Skeleti Çelik i rafinuar (Stainless steel - 316L) Dimensionet Madhësia përreth.44 mm pa koronën Lëvizja Mekanike me 17 gurë Xhami Xham special me minerale forcuese Tokëza Tokëz-flutur Rripi Rrip 100%...

RoseRose
translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_1 translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_2
Theorema SKU: GM-103-11
Description
Kodi i produktit
GM-103-11
Skeleti
Çelik i rafinuar (Stainless steel - 316L)
Dimensionet
Madhësia përreth.44 mm pa koronën
Lëvizja Mekanike me 17 gurë
Xhami
Xham special me minerale forcuese
Tokëza
Tokëz-flutur
Rripi Rrip 100% lëkure
Brënda paketës
Kuti origjinale Theorema, manual përdorimi dhe fletë garancie
Garancia
2 vjet
Rezistanca ndaj Ujit 3 ATM
Marka Theorema
Prodhuar Prodhuar në Gjermani

 

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit