Lagos Theorema GM-113-4 Made in Germany
Lagos Theorema GM-113-4 Made in Germany
Lagos Theorema GM-113-4 Made in Germany
Lagos Theorema GM-113-4 Made in Germany
Lagos Theorema GM-113-4 Made in Germany
Lagos Theorema GM-113-4 Made in Germany

Theorema

Lagos Theorema GM-113-4 Made in Germany

Çmimi i rregullt €522.00 Çmimi në ofertë €209.00
Taksat e përfshira

Stili i kësaj ore është perfekt për një mashkull të ri që është i apasionuar pas klasikes së pastër dhe me një afeksion të veçantë për modën bashkëkohore. Rripit të përpunuar në perfeksion i shtohen dhe detaje të tjera mashkullore, për një pamje që tërheq vëmendjen dhe që mund të vishet në çdo rast.

Referenca
GM-113-4
Kasa
Stainless steel 5 micron (316L)
Dimension

Madhësia përafërsisht 44 mm pa kurorë

Mekanizmi
Mekanike me 17 gurë
Xhami
Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme
Fibra Karboni
Rripi 100% Lekure
Të përfshira
Kuti origjinale Theorema me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Theorema
Garancia
2 vite garanci
Rezistenca ndaj ujit
3 ATM
Marka
Theorema
Prodhuar
Prodhuar në Gjermani
Dërgesa
Në të gjithë botën