Copenhagen Theorema GM-111-4 Made in Germany
Copenhagen Theorema GM-111-4 Made in Germany
Copenhagen Theorema GM-111-4 Made in Germany
Copenhagen Theorema GM-111-4 Made in Germany

Theorema

Copenhagen Theorema GM-111-4 Made in Germany

Çmimi i rregullt €513.00
Taksat e përfshira

Referenca GM-111-4
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Dimension Madhësia përafërsisht. 44 mm pa kurorë
Lëvizja Automatike Skeleton me 22 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Fibra Karboni
Speciale
Dual Time, Sun & Moon
Tokëza Kapëse standartë
Rripi 100% lëkurë origjinale
Përfshirë në paketë Kuti origjinale Theorema me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Theorema
Garancia 2 vite
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Theorema
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën