Dual-Time Buenos Aires Theorema - GM-114-3 Made in Germany

€619.00

translation missing: sq.products.jas_extra.flash_sold translation missing: sq.products.jas_extra.flash_hours

Referenca GM-114-3 Kasa Stainless steel 5 mikron (316L) Dimension Madhësia përafërsisht. 44 mm pa kurorë Lëvizja Mekanike me 17 gurë Xhami Përpunuar me Safir Unaza e sipërme Fibra Karboni Speciale Dual Time Tokëza Kapëse...

GoldGold
translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_1 translation missing: sq.products.jas_extra.estimateTimer_2
Theorema SKU: GM-114-3
Description
Referenca GM-114-3
Kasa Stainless steel 5 mikron (316L)
Dimension Madhësia përafërsisht. 44 mm pa kurorë
Lëvizja Mekanike me 17 gurë
Xhami Përpunuar me Safir
Unaza e sipërme Fibra Karboni
Speciale
Dual Time
Tokëza Kapëse
Rripi 100% lëkurë origjinale
Përfshirë në paketë Kuti origjinale Theorema me librin e instruksioneve, kartën e garancisë dhe etiketën e Theorema
Garancia 2 vite
Rezistenca ndaj ujit 3 ATM
Marka Theorema
Prodhuar Prodhuar në Gjermani
Dërgesa Në të gjithë botën
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit